Pokrowiec na stół ogrodowy – konieczność

Każdy posiadacz ogrodu czy tarasu pragnie spędzać na nim swój wolny czas. Wydziela więc miejsce przeznaczone do rekreacji po ciężkim dniu, w którym zazwyczaj odbywają się spotkania towarzyskie i uroczystości rodzinne na świeżym powietrzu. Stawia się w tym celu stół ogrodowy wraz z krzesłami. Jednak chowanie ich do środka pod dach jest niepraktyczne. Co należy więc zrobić, żeby ochronić nasz zestaw wypoczynkowy przed szkodliwym wpływem opadów atmosferycznych i temperatury powietrza, promieni słonecznych? Otóż należy zakupić pokrowiec na stół, który zakładamy gdy zakończymy rekreację.

Jak wybrać pokrowiec na stół ogrodowy?

Ochraniacz na stół ogrodowy wykonany jest z wysokiej klasy tworzywa sztucznego, posiada zazwyczaj metalowe kółka do ściągnięcia sznurkiem. Jest uszyty z wodoodpornego materiału, zatrzymuje wodę z deszczu niczym bariera chroniąc nasze meble przed wilgocią, słońcem, temperaturą. Twój komplet wypoczynkowy dzięki temu zabiegowi będzie ci służył przez wiele lat i nie ulegnie szybko zniszczeniu. Aby wzmocnić jego działanie należy go na dole ściągnąć by był bardziej szczelny. Ten ochraniacz zabezpieczy twoje meble przed kurzem, pyłem. Ewentualne plamy łatwo da się usunąć, wystarczy przetrzeć szmatką zabrudzoną powierzchnię pokrowca.

Pokrowiec na stół ogrodowy – cechy

Dobre pokrycie — najlepszym sposobem na jego zachowanie jest zabezpieczenie go wysokiej jakości pokrowcem, Osłona powinna być wykonana z trwałych i wodoodpornych materiałów. Dobry materiał siatkowy pozwoli na przepływ powietrza, aby zapobiec pękaniu, wysychaniu lub wypaczaniu drewna. Pokrowiec to materiał rozłożony na blacie, aby chronić go przed zadrapaniami i plamami. Pokrycie może być wyposażone w gumki lub wiązania, które rozciągają się wokół nóg, aby utrzymać go na swoim miejscu. Pokrowiec ogrodowy może być prostokątny i odwrotnie.

Z czego jest wykonany pokrowiec na stół ogrodowy?

Obrusy są zwykle wykonane z tkaniny, takiej jak poliester, bawełna lub winyl. Pokrowce mogą być okrągłe, prostokątne lub kwadratowe i chronią przed promieniowaniem UV. Radzimy kupić pokrowiec wykonany z bawełny, ponieważ jest trwały i odporny na zabrudzenia. Naszą ofertę pokrowców elastycznych można znaleźć online.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Search For Products

Product has been added to your cart