Pokrowce na hokery

Przywróć blask zużytym hokerom! Nie musisz wydawać kroci na renowację krzeseł barowych. Elastyczne pokrowce na hokery zamienią Twoje meble w niesamowitą dekorację wnętrza i to bardzo tanim kosztem. Skuteczna ochrona przed zadrapaniami, pyłem i plamami. Nasz sklep posiada szeroki asortyment kolorów oraz tkanin, dzięki czemu możesz odpowiednio dobrać pokrowiec do Twojego krzesła.

Pokrowce na hokery z oparciem

Dużą zaletą hokerów z oparciem jest komfort – pozwalający na dłuższe korzystanie z krzesła. Pokrowce sprawią, że wygoda siedzenia na krześle barowym będzie jeszcze większa! Wysokiej jakości tkanina pozwala na przyjemniejsze korzystanie z krzesła.

Co zrobić, aby zachować blask swojego ulubionego hokera i jednocześnie ponownie cieszyć nim oko?

Pokrowiec na hoker służy do ochrony powierzchni krzesła i utrzymania go w czystości. Jest to prosty i niedrogi sposób na utrzymanie porządku w domu i świeżego zapachu. Pokrowce na meble są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i materiałach, przez co możesz znaleźć taki, który pasuje do Twojego stylu i potrzeb. Należy zauważyć, że nie wszystkie pokrowce są takie same, ponieważ niektóre są wykonane z materiałów syntetycznych, a inne z wełny lub bawełny.

Pokrowiec na hoker – chroni przed zabrudzeniami

Narzuta uchroni meble przed zalaniem i plamami. Możesz ją również użyć do ochrony podłogi przed brudem i brudem. Istnieją różne rodzaje elastycznych pokrowców w zależności od tego, do czego chcesz ich użyć. Wszyscy wiemy, że praca w restauracji wymaga dużego doświadczenia. Pokrowce na stołki to jedyna rzecz, której potrzebuje każda restauracja. Chronią meble przed brudem, zalaniem i plamami.

Search For Products

Product has been added to your cart